Komunikatory w przeglądarce.

W czasie przerwy na kawę buszowałem deko po internecie, ostatnimi czasy zainteresował mnie rozwój Chrome OS, wszystko online w chmurze – no dobra ale co z komunikatorami? Skype, MSN, Jabber i inne. Osobiście lubię mieć wszystko w jednym miejscu dlatego aktualnie korzystam z Adium.

Okazuje się, że jest panaceum – imo.im strona przydatna dla wszystkich mobilnych, korzystających z wielu komputerów ludzi, chcących mieć kontakt ze światem za pomocą własnych komunikatorów. Aktualnie imo.im wspiera takie komunikatory jak: Skype, MSN, Steam, Jabber, GTalk, Facebook, ICQ, MySpace wszystko z pozycji strony www, a i wygląd jest całkiem całkiem. Mamy do dyspozycji powiadamianie o zdarzeniach takie jak w Gmail’u, czyli Notifications API. Wszystko co potrzebne do swobodnego prowadzenia rozmów.

Naprawdę da się tego używać, raczej na pewno na razie nie jest to alternatywa dla desktopowego klienta – ale na pewno pozwala zaoszczędzić nieco zasobów np. dla Skype’a :)

 

0 thoughts on “Komunikatory w przeglądarce.

  1. I’ve been absent for a while, but now I remember why I used to love this website. Thanks , I’ll try and check back more frequently. How frequently you update your web site?

  2. I am seriously loving the theme of your website. Do you ever encounter any kind of internet browser compatibility problems? A number of my site readers have lamented about my showbox movies for android blog not operating correctly in Explorer though appears excellent in Firefox. Do you have any kind of solutions to assist correct this matter?

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *