Rozwiązywanie problemów.

W normalnym trybie pracy, rozwiązywanie problemów w kategorii „zarabiania”, czyli w jako takiej formie wykonywania zadań zlecanych, jest po prostu niczym innym jak zrobieniem czegoś po prostu. Otrzymując zadanie, wykonujemy je bez myślenia, jak, po co, dlaczego(…) zwyczajnie tworzymy rozwiązanie. W nienormalnym trybie pracy traktujemy zadanie jako wyzwanie intelektualne i jako takie staramy się dojść do rozwiązania najbardziej optymalnego jakie tylko może istnieć.

Proste porównywanie danych można wykonać na wiele sposobów, możemy zastosować metody leksykalne w celu parowania danych, możemy stosować proste i oczywiste relacje na danych, możemy w miarę oczywisty sposób stworzyć proste rekurencje w algorytmach klasyfikujących tak aby zwyczajnie zawężały swoje przestrzenie, mogą również z pomocą przyjść nam metody adaptacyjne. Wtedy praca okazuje się nawet ciekawa i w pewnym momencie potrafi w dość oczywisty sposób skierować na http://archive.ics.uci.edu/ml/, swoją drogą bardzo ciekawą lekturę, dlatego pracę czasami można zwyczajnie polubić.

Ciekawe jak wiele osób zastanawiających się nad doskonałym IVR’em pomyślało o selekcji osoby dzwoniącej za pomocą cech głosu, hmm.. jak zawsze statystykę pozwala nam określić google

 Wyniki 1 - 10 spośród około 773,000,000 dla zapytania sex.
 Wyniki 1 - 10 spośród około 3,430 dla zapytania genetic algorithm in IVR.

i tak sobie myślę, że mnie to właściwie nie dziwi.